Odpustenie sankcií za dlhodobo nevrátené dokumenty

Radi by sme Vás upozornili, že v období 4. 3. - 15.3. 2024 pri príležitosti konania Týždňa slovenských knižníc odpúšťame na všetkých pracoviskách Mestskej knižnice sankcie za oneskorené vrátenie výpožičiek. Pre zrušenie vymeraného poplatku je potrebné mezdi 4. 3. - 15. 3. 2024 dokumenty fyzicky vrátiť, najlepšie na pracovisku, kde ste si dokumenty požičali. Akcia sa týka všetkých dokumentov, ktoré sa nachádzajú na Vašom konte a sú upomínané, a to až po vrátení a len v uvedenom období. Na iné typy poplatkov sa odpustenie nevzťahuje. Cieľom je návrat čo možno najväčšieho počtu dlhodobo nevrátených dokumentov naspäť do knižnice, aby mohli robiť radosť aj ďalším čitateľom, ktorí na ne často dlho čakajú. Ďakujeme a veríme, že táto akcia Vás bude motivovať k návšteve našej knižnice po dlhšom čase. Možno si nájdete aj ďalšie príbehy, ktoré Vás chytia a nepustia.