Stála burza kníh PREČÍTANÉ

14.2. o 12:30 sa prvýkrát otvárajú dvere našej novej stálej burzy kníh Prečítané. Nájdete nás na Klariskej 16, otvorené bude bývať v pondelok až piatok 12:30-18:00.

Knihy sú u nás v neustálom kolobehu a radi by sme tento kolobeh ešte viac obohatili o dôležitý článok - vás, čitateľov a čitateľky.

Keďže sa snažíme neustále náš fond aktualizovať, musíme priebežne niektoré staršie či duplicitné tituly vyraďovať. Tak isto sa k nám stále dostáva veľké množstvo knižných darov (ďakujeme!), z ktorých nie všetky je možné zaradiť priamo do nášho fondu. Knihy, ktoré nevieme využiť ako knižnica, sme tak príležitostne za symbolickú cenu rozpredávali na už známej sezónnej burze kníh, aby sme následne mohli doplniť fond na našom Oddelení pre nevidiacich a slabozrakých.

Počínajúc 14. 2. 2024 sa zo sezónnej burzy stáva stála burza - nájdete ju u nás pod názvom Prečítané. Ceny sú stále veľmi priateľské, ponuka sa bude priebežne dopĺňať, a zisk naďalej poputuje na doplnenie nového fondu. Aby sa čo najviac kníh dostalo priamo k vám, našim čitateľom a čitateľkám.