Výstava

Valeriia Yeromenko: Abstract reality. Vernisáž výstavy

7. 2. 2023, 17:30 18:30

trvanie výstavy: 8. 2. – 28. 2. 2023

Valeriia Yeromenko je ukrajinská módna fotografka, momentálne študentka katedry fotografie a nových médií na Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave. Vo svojej tvorbe sa často venuje otvoreným problémom človeka abstraktným zobrazením reality, využívajúc rôzne spôsoby fotodokumentácie a manipulácie fotomateriálov a optikou. Momentálne sa snaží zamerať tvorbu na problém rozvoja v oblasti médiu fotografie, pričom sa snaží zapojiť aj diváka do interakcie s jej tvorbou. Kurátorka: Alisa Morozová

Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia

Абстракція реальності – одна з перших виставок фотографки Валерії Єрьоменко, яка наразі продовжує навчання в Академії образотворчого мистецтва та дизайну в Братиславі. Назва виставки відображає суть останніх тематичних напрямків авторки. У центрі уваги виставки – абстрагування від звиклого способу сприйняття дійсності. Фотографія як технологія світло- реєстрації з використанням світлочутливого матеріалу стає ідеальним середовищем для візуальної інтерпретації простору. На виставці представлено три серії робіт, через які можна спостерігати перехід від абсурдності знятих об’єктів до відсутності об’єктивності зображуваного; від роботи зі знайомими продуктами в незвичайних контекстах до концепції дослідження сутності фотографії та фотографічного процесу в цілому.

Кураторка: Магістр мистецтвознавства Аліса Морозова

Detaily
7. 2. 2023, 17:30 18:30
Galéria Artotéka, Kapucínska 3