MestskáKnižnica
vBratislave
prečítané priestory pre návštevníkov s regálmi s knihami a kreslom na sedenie
1/3

Prečítané - stála burza kníh

Popis

Príďte si vybrať z ponuky kníh za rôzne, avšak stále veľmi priaznivé ceny, ktoré hľadajú svoj druhý domov. Možno, že ho nájdu práve u vás. Vaším nákupom tiež pomôžete so získavaním ďalších dokumentov do fondu knižnice.

Prajete si darovať dokumenty knižnici?

Knižné dary pre Mestskú knižnicu v Bratislave je možné odovzdať na Oddelení hudobnej a umenovednej literatúry na Kapucínskej 1. Darované knihy sa buď stanú súčasťou nášho knižničného fondu, alebo doplnia našu stálu burzu kníh Prečítané. K darovaným knihám je potrebné priložiť Darovaciu zmluvu, ktorá zahŕňa zoznam darovaných kníh (dostupná na webe , či na vyžiadanie fyzicky priamo v knižnici).

Prosíme, aby ste darované knihy nevhadzovali do knižných boxov na Kapucínskej a Laurinskej, tie slúžia výlučne na vrátenie požičaných kníh. V prípade darovania väčšieho množstva kníh je možné pristaviť auto na Kapucínskej 1-3 na obmedzenú dobu potrebnú pre vyloženie nákladu a v čase, kedy je knižnica otvorená (pondelok - piatok 8:00 - 19:00). Na vyžiadanie vám v tomto prípade knižnica poskytne potrebné povolenie.

V prípade nezodpovedaných otázok k procesu darovania nás kontaktujte na e-mail ivana.pisklova@mestskakniznica.sk alebo na telefónnom čísle 02/20 30 10 31 .

Kontakty a otváracie hodiny

Kde nás nájdete

Adresa

Klariská 16

Dostupnosť MHD

električka č. 9 – zastávka Kapucínska, Poštová autobusy č. 31, 39, 80, 83, 84, 93, 94 – zastávka Zochova
Kontaktujte nás
Prečítané - stála burza kníh

Odoberajte novinky z knižnice